preskoči na sadržaj

Osnovna škola Domašinec

Raspored informacija

Raspored primanja roditelja šk. god. 2019./2020.

Autor: Martina Kivač, 16. 12. 2019. 10:16

Učitelji razredne nastave

 

        IME I PREZIME

PRIJEPODNE

POSLIJEPODNE

DAN

VRIJEME

DAN

VRIJEME

1.

Sandra Hrgović

utorak

4. sat (10.25-11.10)

utorak

4. sat (15.40-16.25)

2.

Sneženka Jankaš

utorak

2. sat (8.35-9,20)

utorak

2. sat (13.50-14.35)

3.

Štefica Marodi Hatlak

petak

 

petak

0. sat (12.00-12.45)

4.

Nina Benko

četvrtak

2. sat (8.35-9,20)

 

 

5.

Tatjana Kovačić

četvrtak

4. sat (10.25-11.10)

četvrtak

4. sat (15.40-16.25)

6.

Marija Horvat Levačić

srijeda

4. sat (10.50-11.35)

srijeda

2. sat (13.20-14.05)

7.

Renata Cesar-Mučić

ponedjeljak

4. sat (10.50-11.35)

srijeda

2. sat (13.20-14.05)

8.

Silvija Birač

ponedjeljak

5. sat (11.40-12.25)

ponedjeljak

2. sat (13.20-14.05)

9.

Tatjana Pintarić

srijeda

2. sat (8.50-9.35)

srijeda

2. sat (13.20-14.05)

10.

Marija Novak

srijeda 4. sat (10.50-11.35)

11.

Ines Herman

utorak  5. sat (11.40-12.25)

 

Učitelji predmetne nastave

 

        IME I PREZIME

PRIJEPODNE

POSLIJEPODNE

DAN

VRIJEME

DAN

VRIJEME

1.

Mira Janjanin

srijeda

3. sat (9.25-10.10)

ponedjeljak

2. sat (13.50-13.45)

2.

Nina Zrna

srijeda

4. sat (10.15-11.00)

ponedjeljak k

5. sat (16.35-17.20)

3.

Emina Kefelja

srijeda

4. sat (10.15-11.00)

srijeda

4. sat (15.45-16.30)

4.

Rok Mikec

ponedjeljak

3. sat (9.25-10.10)

ponedjeljak

3. sat (14.55-15.40)

5.

Krunoslav Lajtman

četvrtak

3. sat (9.25-10.10)

četvrtak

2. sat (13.50-13.45)

6.

Mirela Kovač Draščić

četvrtak

5. sat (11.05-11.50)

utorak

3. sat (14.55-15.40)

7.

Željka Horvat-Živković

petak

4. sat (10.15-11.00)

petak

3. sat (14.55-15.40)

8.

Jasmin Herman

srijeda

3. sat (9.25-10.10)

srijeda

3. sat (14.55-15.40)

9.

Marija Murk

ponedjeljak

4. sat (10.15-11.00)

srijeda

3. sat (14.55-15.40)

10.

Lea Golubić

srijeda

3. sat (9.25-10.10)

petak

2. sat (13.50-14.45)

11.

Ljubica Murković

utorak

3. sat (9.25-10.10)

petak

3. sat (14.55-15.40)

12.

Milica Lisjak-Novak

srijeda

3. sat (9.25-10.10)

četvrtak

4. sat (15.45-16.30)

13.

Renata Martinec

srijeda

6.sat(11.55– 12.40)

ponedjeljak

3. sat (14.55-15.40)

14.

Ivana Mošmondor

srijeda

2.sat (8.20-9.05)

srijeda

2. sat (13.50-13.45)

15.

Tomislav Sušec

četvrtak

2.sat (8.20-9.05)

utorak

4. sat (15.45-16.30)

16.

Mladen Vuk

četvrtak

4. sat (10.15-11.00)

četvrtak

3. sat (14.55-15.40)

17.

Dario Šincek

utorak

5. sat (11.05-11.50)

četvrtak

1. sat (13.00-13.45)

18.

Vedrana Vuk Tomac

srijeda

5. sat (11.05-11.50)

srijeda

4. sat (15.45-16.30)

19.

Kristina Kobal

srijeda

2.sat (8.20-9.05)

srijeda

6. sat (17.20-18.05)

20.

Simona Sinković

četvrtak

5. sat (11.05-11.50)

utorak

0. sat (10.25-11.10)

21.

Kristina Paušić

srijeda

3. sat (9.25-10.10)

srijeda

3. sat (14.55-15.40)

 [više]

Raspored primanja roditelja u školskoj godini 2019./2020.

Autor: Martina Kivač, 2. 10. 2019. 13:27

Učitelji razredne nastave

 

 IME I PREZIME

PRIJEPODNE

POSLIJEPODNE

DAN

VRIJEME

DAN

VRIJEME

1.

Sandra Hrgović

utorak

4. sat (10.25-11.10)

utorak

4. sat (15.40-16.25)

2.

Sneženka Jankaš

utorak

2. sat (8.35-9,20)

utorak

2. sat (13.50-14.35)

3.

Štefica Marodi Hatlak

 

 

petak

0. sat (12.00-12.45)

4.

Nina Benko

četvrtak

2. sat (8.35-9,20)

 

 

5.

Tatjana Kovačić

četvrtak

4. sat (10.25-11.10)

četvrtak

4. sat (15.40-16.25)

6.

Marija Horvat Levačić

srijeda

4. sat (10.50-11.35)

srijeda

2. sat (13.20-14.05)

7.

Renata Cesar-Mučić

ponedjeljak

4. sat (10.50-11.35)

srijeda

2. sat (13.20-14.05)

8.

Silvija Birač

ponedjeljak

5. sat (11.40-12.25)

ponedjeljak

2. sat (13.20-14.05)

9.

Tatjana Pintarić

srijeda

2. sat (8.50-9.35)

srijeda

2. sat (13.20-14.05)

10.

Marija Novak

srijeda 4. sat (10.50-11.35)

11.

Ines Herman

utorak  5. sat (11.40-12.25)

 

Učitelji predmetne nastave

 

        IME I PREZIME

PRIJEPODNE

POSLIJEPODNE

DAN

VRIJEME

DAN

VRIJEME

1.

Mira Janjanin

srijeda

3. sat (9.25-10.10)

ponedjeljak

2. sat (13.50-13.45)

2.

Nina Zrna

srijeda

4. sat (10.15-11.00)

ponedjeljak k

5. sat (16.35-17.20)

3.

Emina Kefelja

srijeda

4. sat (10.15-11.00)

srijeda

4. sat (15.45-16.30)

4.

Rok Mikec

ponedjeljak

3. sat (9.25-10.10)

ponedjeljak

3. sat (14.55-15.40)

5.

Krunoslav Lajtman

četvrtak

3. sat (9.25-10.10)

četvrtak

2. sat (13.50-13.45)

6.

Mirela Kovač Draščić

četvrtak

5. sat (11.05-11.50)

utorak

3. sat (14.55-15.40)

7.

Željka Horvat-Živković

petak

4. sat (10.15-11.00)

petak

3. sat (14.55-15.40)

8.

Jasmin Herman

srijeda

3. sat (9.25-10.10)

srijeda

3. sat (14.55-15.40)

9.

Marija Murk

ponedjeljak

4. sat (10.15-11.00)

srijeda

3. sat (14.55-15.40)

10.

Lea Golubić

srijeda

3. sat (9.25-10.10)

petak

2. sat (13.50-14.45)

11.

Ljubica Murković

utorak

3. sat (9.25-10.10)

petak

3. sat (14.55-15.40)

12.

Milica Lisjak-Novak

srijeda

3. sat (9.25-10.10)

četvrtak

4. sat (15.45-16.30)

13.

Renata Martinec

ponedjeljak

3. sat (9.25-10.10)

ponedjeljak

3. sat (14.55-15.40)

14.

Ivana Mošmondor

srijeda

2.sat (8.20-9.05)

srijeda

2. sat (13.50-13.45)

15.

Tomislav Sušec

četvrtak

2.sat (8.20-9.05)

utorak

4. sat (15.45-16.30)

16.

Mladen Vuk

četvrtak

4. sat (10.15-11.00)

četvrtak

3. sat (14.55-15.40)

17.

Dario Šincek

utorak

5. sat (11.05-11.50)

četvrtak

1. sat (13.00-13.45)

18.

Vedrana Vuk Tomac

srijeda

5. sat (11.05-11.50)

srijeda

4. sat (15.45-16.30)

19.

Kristina Kobal

srijeda

2.sat (8.20-9.05)

srijeda

6. sat (17.20-18.05)

20.

Simona Sinković

četvrtak

5. sat (11.05-11.50)

utorak

00. sat (10.25-11.10)

 [više]

Arhiva naših vijesti   
 



E-DNEVNIK

OŠ Domašinec od školske

godine 2016./2017. prelazi u

E-dnevnik sustav.


 

NAŠE AKCIJE

TRAJNE AKCIJE

Sakupljanje čepova od plastičnih boca za Udrugu oboljelih od leukemije i limfoma

Sakupljanje plastičnih boca za projekt BOK

Sakupljanje starog papira

POVREMENE AKCIJE

Sakupljanje potrebnih stvari za azil "Prijatelji"

Sakupljanje stare odjeće za socijalnu zadrugu "Humana Nova"

Sakupljanje higijenskih i prehrambenih potrepština za socijalnu samoposlugu u Vukovaru

Akcija "Za 1000 radosti" Hrvatskog Caritasa

Akcija "Solidarnost na djelu" Hrvatskog Crvenog križa

Obilježavanje Dana kruha i zahvalnosti u suradnji s župom i lokalnom zajednicom

Božićni sajam u suradnji s udrugom žena "Potočnica"

 

PŠ Dekanovec

PŠ Turčišće

Kalendar
« Siječanj 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji

Tražilica


Napredno pretraživanje
Traži
Brojač posjeta
Ispis statistike od 16. 9. 2012.

Ukupno: 261289
Ovaj mjesec: 1344
Ovaj tjedan: 643
Danas: 296
CMS za škole logo
Osnovna škola Domašinec / Marka Kovača 1, HR-40318 Domašinec / os-domasinec.skole.hr / ured@os-domasinec.skole.hr
preskoči na navigaciju