Datum objave: 23. lipnja 2026.

Dan tehnike – pohvalnice članovima Kluba mladih tehničara

U srijedu, 10. lipnja, obilježili smo Dan tehnike tijekom kojega su učenicima uručene pohvalnice za sudjelovanje u aktivnostima Kluba mladih tehničara. Tijekom ove školske godine članovi Kluba sudjelovali su u više 40 različitih aktivnosti, radionica, natjecanja i događanja te svojim radom, znanjem i entuzijazmom uspješno predstavljali školu.

Predsjednica Kluba Renata Martinec istaknula je kako ostvarenje tako velikog broja aktivnosti ne bi bilo moguće bez predanosti učenika i podrške njihovih roditelja.

„Zahvaljujem svim učenicima na uloženom trudu, znatiželji i spremnosti na sudjelovanje u brojnim aktivnostima. Posebnu zahvalu upućujem roditeljima koji su svojim razumijevanjem i pomoći pridonijeli radu Kluba, kao i učiteljima koji su tijekom godine bili dio naših aktivnosti i pružali podršku u njihovoj realizaciji.“

Uručene pohvalnice i nagrade priznanje su za aktivno sudjelovanje i doprinos radu Kluba mladih tehničara tijekom protekle školske godine. Čestitamo svim učenicima i veselimo se novim tehničkim izazovima i projektima u idućoj školskoj godini

Pročitajte još

Skip to content