Autor: Nina Zrna, 5. 6. 2013.

U našoj je školi 31.5.2013.godine obilježen Dan škole. Vrata škole bila su otvorena od 9 do 11 sati. Na samom početku ravnatelj Tihomir Cvrtila s prigodnim se riječima obratio svim posjetiteljima škole, zahvalio se na suradnji te dodijelio nagrade i zahvale učenicima i njihovim mentorima koji su tijekom školske godine postigli uspješne rezultate u nekom od nastavnih područja. Učenici su sa svojim mentorima bili uspješni tijekom čitave školske godine i to su prezentirali na Dan škole. Lepeza radova bila je široka. Pogledajte!

1.Štefica Marodi Hatlak, Veronika Sobočan i učenici 4.a i 4.b. - Moje tijelo

2.Simona Sinković i učenici 8. razreda – Države njemačkog govornog područja ( plakati, prezentacija na računalu ) i učenici 5. razreda – Životinje ( mapa i plakati )

3. Sneženka Jankaš, Marija Novak i učenici 4.a i 4.b razreda – Pisanice: izložba radova i izrada novih tijekom radionice tehnikom quilling

4.Aleksandra Tonković i učenici 5. razreda – Izrada zimnice ( usmena prezentacija prikaza procesa na hrvatskom i romskom jeziku). Matematičke operacije s decimalnim brojevima -upoznajemo se kroz matematiku ( plakati na romskom jeziku )

i  učenici 8. razreda – Geometrijska tijela  ( prikaz uradaka u drvetu i metalu )

5. Marija  Tot , Sneženka Jankaš i Marija Novak  i učenici trećeg razreda – Čitamo mi, u obitelji svi ( videozapis, bilježnice dojmova, slikovnice nastale nakon čitanja knjiga iz ruksaka )

6.Marija Tot – Knjiga, knjižnica, pismo ( plakati, PPT )

7. Enes Bećirović i učenici 8. razreda – Spajanje i lemljenje treptala ( praktični rad, plakati )

8. Tatjana Dobošić i učenici 1. razreda PŠ Dekanovec – Raznovrsnost prehrane ( plakati )

9. Vlatka Kolarić-Deban, Renata Cesar- Mučić i učenici PŠ Turčišće – Voćnjak (plakati )

10. Sandra Hrgović i učenici 2. razreda – Biljke ( usmena prezentacija i plakati )

11. Mirela Kovač, Ina Sušec, Željka Horvat- Živković, Gabrijela Binder – Living in London ( plakati, suveniri, komunikacija na engleskom jeziku )

12. Dušan Lapov i učenici ekipe prve pomoći – Simulacija nesreće ( plakati, pehari, praktična vježba )

13. Tatjana Kovačić, Martina Kivač i učenici kreativno- karitativne skupine ( prodajna izložba uradaka )

14. Tatjana Kovačić i učenici 1. razreda – Upoznajemo sa sa zdravom hranom ( plakati )

14. Emina Rus, Tatjana Pintarić i učenici 2. razreda PŠ Dekanovec – Ljekovito bilje ( prikaz uzoraka bilja, preparata, recepata i usmeno savjetovanje zainteresiranih )

15. Milica Lisjak- Novak, Nina Zrna- Pintarić i učenici ekološke skupine – Zdravlje krvožilnog sustava ( mjerenja-očitanja, plakati )

16. Ivana Mošmondor i učenici DOD-a geografije - Turistički ured ( turističke karte Domašinca )

17. Mira Janjanin i učenici 6. i 8.razreda-Jeziku mojem najdražem i Mojoj majci,jedinom srcu što za me gori

18. Nina Zrna- Pintarić, Veronika Sobočan, Dario Šincek – školski list Mura ( prezentacija).

Novinarska skupina